Jdi na obsah Jdi na menu
 


NÁBOR NYNÍ PROBÍHÁ PRŮBĚŽNĚ

Oficiální "velký nábor" sice letos nebude, je nás dost, to ale neznamená, že případné zájemce poženeme od dojo svými bokkeny pryč:). Samozřejmě můžete přijít kdykoliv během roku. Podívat se, v případě zájmu si zkusit zacvičit a v případě ještě většího zájmu i rozšířit naše řady. Neváhejte, ač na některých našich fotkách vypadáme vpravdě ďábelsky:), nekousneme vás /možná/ :).

 TĚŠÍME SE V DOJO, VAŠE AC KRALUPY !

___________________________________________________________________

Aikidó klub AC Kralupy nad VltavouObrazek 

Vzhledem k téměř plnému stavu oddílu nepořádáme nábor. Každopádně pro pár šikovných lidí se zájmem o cvičení se u nás místo najde vždycky. Proto kdybyste měli zájem, neváhejte a zastavte se v našem dojo. Můžete přijít kdykoliv v průběhu roku.

Proč přijít, co očekávat? Aikidó je jedním z japonských bojových umění, ze známějších bojových umění je podobné jujitsu nebo judó. Techniky aikidó jsou zcela založeny na využití síly a reakcí protivníka, jsou proto relativně nenáročné na svalovou sílu a vhodné nejen pro muže, ale i pro ženy a starší adepty. Stejně jako každé bojové umění, je i aikidó běh na dlouhou trať, neočekávejte, že se přes noc změníte v supermany. Přesto lze i po krátké době cvičení očekávat osobní rozvoj – jak fyzický (zlepšení kondice, smyslu pro rovnováhu a vnímání vlastního těla), tak psychický (zvýšení psychické vyrovnanosti, dobrý pocit ze cvičení). V neposlední řadě v dojo získáte nové přátele.

Kdo vás bude vyučovat? Mistrem v našem dojo je pan Karel Slapnička (5. dan ČAA), v případě jeho nepřítomnosti vede tréninky Honza Pokorný (2. dan ČAA). Oba se věnují aikidó již mnoho let.

Kam se můžete přijít podívat?

pondělí 19.00 – 20.30

čtvrtek 19.00 – 20.30

Cvičení dospělých probíhá v tělocvičně DDM na sídlišti V zátiší. Máme také dva oddíly dětí, rozdělené dle věku. Pro info o dětských oddílech kontaktujte prosím DDM.

Co budete ke cvičení potřebovat ? Pro začátek stačí jakýkoliv pohodlný čistý oděv (tepláky, triko). A samozřejmě chuť si aikidó vyzkoušet a zacvičit si. Cvičí se naboso, zbraně ke cvičení jsou k půjčení v dojo.

Co vás to bude stát? První 2 cvičení jsou zdarma, vyzkoušejte a rozhodněte se. Info o všech dalších platbách na dojo.

 

PŘIJĎTE SE PODÍVAT A ZACVIČIT SI, RÁDI VÁS UVIDÍME !

 

 
 

Portrét